Полицията разследва сигнал за поискани пари от здравнонеосигурено лице
Полицията в Габрово работи по сигнал за поискани пари от здравнонеосигурено лице след извършена манипулация в Центъра за спешна медицински помощ, информира gabrovonews.bg, като се позовава на информация от ОД на МВР.

Сигналът е подаден в късните часове на 16 май, уточняват от МВР.
По първоначална информация пациентът е потърсил помощ в центъра, но след поисканите пари е възникнал скандал с отправяни обиди и заплахи.
За случая е уведомена Районната прокуратура, продължват действията по изясняване на случая, посочват още габровската полиция.