Пореден случай на агресия в лечебно заведение
43-годишен мъж заплашил с убийство дежурен медицински екип в болницата в Смолян. Toвa съобщиха от полицията.

43-годишен жител на Девин е задържан след като отправил заплахи за убийство към дежурен екип в МБАЛ „Д-р Братан Шукеров“ в Смолян, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 30 март, като агресията е проявена както в телефонен разговор, така и в сградата на болницата.
Полицията е реагирала своевременно и мъжът е бил задържан. По случая се води разследване за заплахи и нарушаване на обществения ред.