Образувано е досъдебно производство за нападение на медицнски лице
36-годишен мъж заплашвал и се заканвал на фелдшер от местния филиал на ЦСМП Стара Загора, съобщиха от полицията.

Инцидентът е станал на 28 март в късния следобед, а за него е съобщил самият фелдшер в районното управление на Чирпан.
Фелдшерът се отзовал на повикване в с. Черна гора, а агресивният мъж бил близък на пострадалата.
На място е изпратен полицейски екип. Като извършител на деянието е установен е мъж, задържан за срок до 24 часа.
Образувано е досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура – Стара Загора, уточняват от полицията.