Симпозиум с практична насоченост за поставяне на перкутанни клапи
13 април в УМБАЛ „Св. Анна“ в София, ще се проведе симпозиум, посветен на имплантацията на перкутанни клапи, съобщиха от лечебното заведение.

Събитието е организирано от Дружество по инвазивна кардиология и университетската болница.
По време на симпозиума лекции ще изнесат водещи в структурните интервенции специалисти от цяла Европа, като ще бъдат обсъдени най-новите тенденции в инвазивната кардиология.
По време на семинара ще се представят случаи на живо, с имплантация на перкутални клапи и протези. Събитието ще се проведе на 13 април в актовата зала на УМБАЛ „Св. Анна“ в София. Повече за темите и участниците в него може да видите в програмата на симпозиума тук.